Фестиваль-конкурс народних обрядів та вертепів Чорноострівської громади «Віфлеємська зоря»

Дата: 17.01.2020 15:47

Фото без описуЗ Різдвом Христовим та з добром усім!

Прийміть, господарю, колядників у дім,

А ми за давнім батьківським звичаєм

Заколядуєм вам і щастя побажаєм!

Сьогодні в Чорноострівській громаді лунали колядки та щедрівки та вирував фестиваль-конкурс народних обрядів та вертепів Чорноострівської громади

«Віфлеємська зоря». Всіх присутніх привітав селищний голова Михайло Семенович Дзісь. Кращі колективи закладів культури громади, а саме хор Чорноострівської ДМШ керівник Ольона Шупарська; хор Преображенської церкви керівник Тамара Колошук; творчий колектив «Дівчата Поділля» Бережанського сільського клубу керівник Галина Крижанівська;  дитячий фольклорний колектив «Перлинка» Грузевицької ЗОШ, народний аматорський фольклорний  ансамбль «Берегиня» Грузевицького СБК, народний аматорський фольклорний  ансамбль «Мальви» Осташковецького СБК керівник Лариса Сеник;  вокальний колектив Антонівського СБК керівник Алла Подорожкіна; творчий колектив «Калинонька» Захаровецької гімназії керівник Валентина Лесько; творчий колектив «Бережанські співаночки» Бережанської ЗОШ керівник Алла Пастернак; народний аматорський фольклорний колектив «Захарівчанка» керівник Іванна  Гурська; творчий колектив «Рідкодубчанка» керівник Валентина Вонсович; вокальний ансамбль «Черемшина» Мартинівського СК керівник Лідія Шаран; творчий колектив «Різдвяні дзвіночки»  Мар’янівської гімназії керівник Олена Тачанська; творчий колектив «МоZайка» Чорноострівського НВК керівник Яна Любчик; народний аматорський ансамбль української пісні «Чорноострівчанка» Чорноострівського МБК керівник Галина Швець віншували всіх з новорічно-різдвяними святами.

Тож колядуймо, щедруймо, повторюємо давні віншування, святкуймо Різдво, Новий рік, Водохреще, хай зблисне у нашому домі велична і красна Віфлеємська Зоря!