День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 13.12.2019 15:21

Фото без опису14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.
Сьогодні у Комунальному закладі "Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради" відбулася зустріч, організована на честь вшанування ліквідаторів, які ціною власного здоров’я або й життя ліквідували наслідки аварії та врятували мільйони життів.
На зустріч завітали учасники ліквідації аварії на ЧАЕС -  Гуменюк Л.В., Задворний Ю.К., Карпінський В.А.
та студенти Чорноострівського ПАЛ. До уваги відвідувачів було представлено книжкову виставку "На розпеченім серці реактора".
Низько схиляємо голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом.