З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 05.12.2019 13:24

Фото без описуШановні колеги, працівники і ветерани

органів місцевого самоврядування, депутати!

Вітаю Вас з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято нашої громади, громади кожного села та селища, кожного їх мешканця. Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Адже місцеве самоврядування – це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам, і наділяють їх владними повноваженнями.

Усім дякую за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Ваш високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої громади. Нехай Ваш досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розвитку нашої громади та держави в цілому, а розуміння і підтримка земляків завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

З повагою                                                                              Михайло Дзісь

Чорноострівський селищний голова