Хай не згасне ваша віра в щедрість людської доброти

Дата: 05.11.2019 14:58

Фото без описуВ Чорному Острові  вітали  із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. В Чорному Острові функціонують: Територіальний  центр соціального обслуговування населення – директор Зінаїда Андріївна Бандирська;  Державний заклад «Хмельницький обласний соціальний центр матері і дитини» – директор Любов Вікторівна Кисіль; Державний заклад «Хмельницький обласний соціальний гуртожиток для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування» – директор Віра Григорівна Данилюк та Чорноострівський селищний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – директор центру Олена Миколаївна Шинькова, провідний спеціаліст Людмила Анатоліївна Римар,  спеціаліст по соціальному захисту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Тетяна Леонідівна Зозуля.  Присутніх привітав  селищний голова Михайло Семенович Дзісь. Вихованці Чорноострівської ДМШ, директор  міського Будинку культури Валентин Маговкін та народний аматорський ансамбль української пісні «Чорноострівчанка» подарували працівникам соціальної сфери свої мистецькі подарунки.