«Шляхом Волі ти йдеш, Україно»

Дата: 30.10.2019 15:16

Фото без описуВійна далека, але пам'ять близько:

На кожнім кроці, в кожнім із сердець.

І голови схиляєм низько-низько,

Божої Землі синам…

В рамках святкування священної для кожного українця дати в Чорноострівській ОТГ відзначали 75 у річницю вигнання фашистських військ з України. В рамках святкування в кожному закладі культури громади відбулись огляди-конкурси аматорських колективів «Шляхом Волі ти йдеш, Україно». Біллю та горем, смертю та скаліченими долями відізвалася у душах українців Друга світова війна. Тому до підніжжя пам’ятників та обелісків кожного населеного пункту лягли квіти.

В День звільнення України в Чорному Острові пройшли центральні урочистості. Присутні цього заходу вклонилися усім полеглим та вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання. З річницею визволення України всіх присутніх привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь. Далі учасники фінального етапу огляду – конкурсу «Шляхом Волі ти йдеш, Україно» подарували глядачам свої мистецькі доробки.

У фіналі всі учасники свята поклали квіти до обелісків воїнам визволителям краю в Чорному Острові та на Вовчій Горі.