«СЕЛО МОЄ – ДУШІ КРИНИЦЯ»

Дата: 08.10.2019 11:51

Фото без описуВ Захаровецькому будинку культури в цей день було велелюдно,як кажуть «яблуку ніде було впасти». Старі і молоді жителі сіл Крачки, Захарівці, Ляпинці та Ланок стали героями свята - Дня Захаровецького старостинського округу.

Присутніх привітав староста сіл Віктор Комарницький. Голова Чорноострівської селищної ради Михайло Дзісь зі своїми вітаннями вручив громаді сертифікат на 5000 гривен. Вітання звучали в адресу старожилів і самих юних жителів, сімейних пар, які прожили разом 50 років, учасників локальних війн та АТО від директора ТОВ «Агроприбужжя 2007» Анатолія Малого. Були вручені цінні подарунки.

Мистецькі колективи Захаровецького , Рідкодубського СБК. Чорноострівського МБК, солісти Евеліна Бойчук та Валентин Маговкін вітали та дарували свої мистецьки дарунки жителям громади сіл. А ще відвідувачів чарувала чудова виставка майстрів декоративного мистецтва.

З Днем села всіх сердечно вітаєм!

Живіть щасливо, живіть багато,

Хай лихо минає всі наші хати.