Зміна рахунків!

Дата: 17.09.2019 09:18

Виконком Чорноострівської селищної ради разом з Державною казначейською службою України у Хмельницькому районі Хмельницької області доводить інформацію, що з 05.08.2019р. набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBАN) в Україні» (далі – Постанова №162).

Згідно постанови № 162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватися за стандартами (IBАN) та складатиме 29 літерно-цифрових символів, а саме:

Код країни+контрольний розряд+код банку+рахунок клієнта

UA + nn+nnnnnn+ccccccccccccccccccc

де, код країни: 2-значний, відображається великими літерами UA, визначає код країни, у якій функціонує фінансова установа, що обслуговує IBАN;

контрольний розряд: 2 цифри, розраховані відповідно до алгоритму розрахунку контрольного розряду;

код банку:це шестизначний цифровий код фінансової установи, що обслуговує рахунок клієнта;

Рахунок клієнта: складається з 19 символів.

У випадку якщо номер рахунку має менше ніж 19 символів, тоді до нього додається відповідна кількість нулів, що проставляються перед номером рахунку.

Рахунки для зарахування податків, зборів, та інших доходів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBАN (29 літературно-цирових символів) вступають в дію 01.10. 2019р.

Звертаємо увагу, що з 01.10. 2019 до 31.10.2019 діятиме перехідний період, а з 01.11.2019 зарахування платежів буде здійснюватися лише на рахунки за стандартами IBАN (Додаток 1).

Додаток: архівний файл  rax_ IBАN