День села Катеринівка

Дата: 04.09.2019 11:36

Фото без опису31 серпня мешканці с. Катеринівка гучно відзначили день села. Свято пройшло весело та шумно. Свято розпочалось з монологу про історію мальовничого села. Урочиста частина відбувалась перед сільським клубом. З Днем села привітали всіх присутніх голова громади – Дзісь М.С., староста села – Батурко Л.А., представник народного депутата України Лабазюка С.П. – Тенюх Г.М., регіональний директор «Волочиськ-Агро» – Словінська Н.І. Музичні привітаннями линули від гурту «Проскурівські візерунки», солістів районного будинку культури – А.Сосновської та О. Лактіонова, вокальної групи «Катеринівчанка», поета-пісняра Дорожко М.І.. Святковою дискотекою розважав Ю. Ясенко.