Шановні мешканці вулиці Садова смт Чорний Острів!

Дата: 20.08.2019 09:44

На підставі довідки про обстеження водного об’єкта від 21.04.2019р., яка складена Управлінням державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області під час рибоохоронного рейду, Вами порушено ст. 88 Водного кодексу України, ст. 60 Земельного кодексу України, а саме: розорення земель захисної прибережної смуги, загородження (закриття вільного доступу).  З метою дотримання вимог законодавства у сфері охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, норм водного та земельного законодавства,  виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради доводить до Вашого відома, що відповідно до ст. 88 Водного кодексу України, ст. 60 Земельного кодексу України :

З метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм в межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги.

Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною:

для малих річок, струмків і потічків, а також ставків площею менше 3 гектарів - 25 метрів;

для середніх річок, водосховищ на них та ставків площею більше 3 гектарів - 50 метрів;

для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів.

Землі прибережних захисних смуг перебувають у державній та комунальній власності.

Рекомендуємо Вам дотримуватися норм Водного та Земельного кодексів України та привести свої земельні ділянки у відповідність до цих правових актів.

Виконком Чорноострівської селищної ради

Довідки про обстеження водного об’єкта