Трійця (Зелені свята) та День села Рідкодуби

Дата: 18.06.2019 13:19

Трійця, або Зелені свята – це одне з головних християнських свят в Україні. Православні відзначають його на 50 день після Великодня, а західні християни – на 57 день. У 2019 році Трійця випадає на неділю, 16 червня. Традиції святкування Трійці Сьогодні православні несуть зелені гілки, а також букети лугових квітів у храми для прикраси. Також церкви прикрашають гілками берези, бузку, клену. Це все символізує оновлення душі.

Саме в цей чудовий сонячний день Рідкодуби відзначали подвійне свято – Трійцю (Зелені свята) та День села. Цікаві фото зони та усміхнені обличчя організаторів зустрічали гостей.

Дійство розпочалось обрядовими піснями та вітаннями  з зеленими святами. Далі в концертній залі вітали багатодітні сімї, старожилів, молоді подружні пари, цьогорічних ювілярів. Всіх присутніх привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь. Концертне дійство, ігри та розваги, святкове частування та танцювальна програма продовжувались допізна.