День села Бережанка

Дата: 28.05.2019 16:57

Фото без описуКожен населений пункт Громади має свою історію, свої традиції та надбання, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію, вшанувати поважних людей, похвалитися здобутками громади є відзначення Дня села.

26 травня 2019 р. громада села Бережанка відсвяткувала своє свято, на яке зібралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх об'єднувало одне почуття – любов до малої батьківщини.

На початку урочистостей всіх зі святом привітав староста села Педоси, Мартинівка, Бережанка Цілінський Валерій Станіславович та вручив цінні подарунки від Чорноострівської селищної ради

Слова щирої вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність висловила керуюча справами виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Наталія Гудима всім, хто долучився до даного дійства та подарувала подарунковий сертифікат у сумі 5000 грн.

Гарно декоровані сцена та територія біля Бережанської ЗОШ, вітання від вихованців школи, налаштовували всіх присутніх на гарний відпочинок та приємні враження. Місцеві артисти підготували чудові вокальні та хореографічні композиції. Тут панувала доброзичлива атмосфера.

Тож день села у Бережанці відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов'ю.