Вклонімося буремним тим рокам!

Дата: 07.05.2019 10:57

Фото без опису

Чим далі в глиб історії відходять буремні роки Другої світової війни 1939-1945 років, тим величнішим постає подвиг нашого народу – невичерпне джерело натхнення і гордості для прийдешніх поколінь.

Становлення незалежної України, яке йде у великому протистоянні Росії, змушує усіх нас повернутися до далекого героїчного минулого країни, адже саме там були закладені всі ті позитивні риси, які допомогли народу вистояти у боротьбі за свою незалежність, зберегти національно-культурні ознаки, а згодом значно їх збагатити і примножити.

Історія дає нам добрий приклад черговий раз замислитися над нашим складним сьогоденням і зробити може й не зовсім втішні для себе, утім, на загал, правильні висновки стосовно нашого майбутнього.

Сьогодні ми по різному ставимося до політичних діячів епохи, до їхніх рішень і практичних дій, але не підлягає сумніву одне: радянські солдати (армія СРСР), маючи союзниками армії цивілізованих держав світу, здійснили подвиг століть, якому нема і не буде ціни – перемогли фашизм. І День Перемоги над нацизмом в людській свідомості став світлим і радісним святом, яке ознаменувало кінець найбільшої кровопролитної і руйнівної війни та встановлення довгоочікуваного миру.

Всім нам бажаю миру та процвітання незалежної та вільної України.

Чорноострівський селищний голова                                                                   Михайло Дзісь