Велика польська родина

Дата: 02.05.2019 14:31

Фото без опису1 травня в Чорному Острові в мистецькому закладі Чорноострівська музична школа зібралась велика дружня родина. Поляки і українці зібрались на святкове дійство до Дня Полонії і поляків, які проживають за кордоном. Організатори свята культурно-просвітницький центр імені Юліуша Словацького та відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради вшанували жителів, які мають польське коріння та сьогодні розбудовують майбутнє нашої держави. Спільний концерт юних аматорів мистецтва з дитячої музичної школи та народного аматорського колективу польської пісні «Розмарін» і дитячого колективу культурно-просвітницького центру імені Юліуша Словацького. Всіх присутніх привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь. Мистецьке дійство завершилось ігровою програмою та смачними смаколиками.