В мистецькім колі муз

Дата: 30.04.2019 09:22

Фото без описуВ мистецькому закладі Чорноострівська дитяча музична школа відбувся звітний концерт за участі учнів та викладачів. В цей день зі сцени линули чарівні звуки бандури,баяна та акордеона,гітари та фортепіано, духових інструментів, мелодії народних та сучасних пісень, мереживо народного та сучасного танців. Віртуозне виконання концертних номерів та сценічна культура виконавців це кропітка робота викладачів. Окрасою концерту стали танцювальні композиції зразкового танцювального колективу «Забава», композиторки та бандуристки зі Стуфчинецької філії ДМШ Маргарити Гудзь, ансамблю вокалістів, бандуристів та гітаристів, Евеліни Бойчук. Яскравою родзикою стало і фінальне дійство «Над Україною» за участі майже ста учасників. За велику пророблену роботу викладачам, учням та батькам подякував Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь.

І знову в старовинній концертній залі палацу Пшездецьких лунали чарівні звуки музики.