«Дух Генія вита Подільським краєм»

Дата: 18.03.2019 16:16

Глібов Леонід Іванович.   Це ім’я пам’ятне кожному з дитячих років. Бо це ж той самий дідусь Кенир, що сипав, мов з чарівної торби, своїми казками, пісеньками та прислів’ями. Скільки радощів приносив він дітям! Такого поета не можна було не полюбити на все життя!

Не одне покоління від безтурботних дитячих днів і до похилого віку супроводжують мудрі і проникливі, лагідні і ущипливі, жартівливі і сумовиті слова байок і пісень відомого поета.

Понад два роки прожив у нашому мальовничому подільському містечку Л.Глібов де  й досі стоїть недалеко від Чорного Острова та “гора високая, попід горою гай”, – Вовча Гора, як звуть її в народі. І схилені верби немовби й досі шелестять про великого поета та байкаря!

Тому знову Чорноострівчани та гості вшановували великого байкаря на Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів.

Всіх присутніх привітав Чорноострівський селищний голова  Михайло Семенович Дзісь.

Конкурс оцінювали члени журі:

• Олена Сосніна – завідувач відділом народної творчості ХОНМЦКіМ.
  • Ольга Козак – голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Камянець-Подільського коледжу культури і мистецтва.
  • Тетяна Бойчук – викладач режисури і сценічної мови Камянець-Подільського коледжу культури і мистецтва.
  • Людмила Рожко-Павленко мистецтвознавець.
  • Анатолій Бєлєванцев головний спеціаліст з питань культури, національностей, релігій та туризму відділу освіти, культури, молоді і спорту Чорноострівської селищної ради, заслужений діяч мистецтв України.
  • Володимир Богатирьов завідувач кафедри театральної режисури Рівненського державного гуманітарного університету, доцент, кандидат педагогічних наук, голова журі.

Лягли  квіти  до погруддя великого поета та байкаря Леоніда Івановича Глібова від учасників конкурсу.

Окрім конкурсної програми та церемонії нагородження всі могли відвідати історичні місця нашого містечка.