Інтелект-шоу «IQ-Поділля»

Дата: 28.02.2019 10:34

Фото без опису26 лютого 2019 року на базі Великочернятинської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського  району відбувся  регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування у форматі інтелект-шоу «IQ-Поділля». У заході взяли участь сім команд Хмельницької області. Команду Чорноострівської громади очолила педагог-організатор Чорноострівського НВК Любчик Я.В. Захід пройшов у цікавій інтерактивній формі, учні здобули масу позитивних емоцій,  цінний досвід розв`язання стратегічних завдань та як наслідок, наша команда здобула переможне  ІІ місце, гарний настрій та бажання змінювати світ на краще. Тож вітаємо наших  переможців, бажаємо нових звершень та творчого вогню!