До уваги мешканців громади!

Дата: 15.02.2019 15:06

Фото без описуНестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, значне нагромадження снігового шару сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо на старих будинках із похилим дахом), що виступають на архітектурних частинах будинків, та великих деревах. Пересуваючись населеним пунктом у період танення льоду, слід бути особливо уважними. Проходячи повз будинки чи біля високих дерев, необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів. Слід триматись на безпечній відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху. Ні в якому разі не можна заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев.

Розкажіть про це своїм дітям та людям похилого віку!

При виявленні небезпечних бурульок на дахах будінків та споруд повідомляйте про це виконком селищної ради за телефонами 62-21-41, 62-22-74.