По Україні із краю в край ходить Святий Миколай

Дата: 20.12.2018 13:02

Фото без описуЩорічно найменші малюки громади очікують на казкове свято – День Святого Миколая, яке відзначають 19 грудня. Це одне з найулюбленіших свят, як дітей, так і дорослих, адже ніч з 18 на 19 грудня неабияк таємнича та наповнена чарівними подіями. В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

Уже доброю традицією стали зустрічі керівника громади з дітьми напередодні новорічних свят. Не став винятком і цей рік. Селищний голова Михайло Дзісь  у святковий день особисто об’їхав дошкільні заклади освіти, вручив дітям солодкі подарунки та привітав їх зі святом, бажаючи зростати здоровими та вірити в дива, які творить Святий Миколай.