“Шлем вітання від щирої душі”

Дата: 11.12.2018 11:50

Самовіддана праця на благо держави і народу в усі часи вважалась почесним і відповідальним обов’язком. І українське суспільство покладає на працівників місцевого самоврядування великого знання своєї професії, чекає компетентності, ініціативи, та творчого ставлення до справи. Радість, вдячність за роботу та гарні побажання звучали в залі мистецького закладу Чорноострівська музична школа з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Депутатів усіх рівнів, старост старостинських округів громади та працівників селищної ради привітав Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь.

В цей день звучали вітання від вихованців Чорноострівського НВК, учасники танцювального колективу Бережанської ЗОШ, керівник Наталія Барткова, учні 1 класу зразкового ансамблю танцю «Забава» мистецького закладу Чорноострівська ДМШ, керівник Ольга Гайбура, територіальний центр соціального обслуговування населення, директор Зінаїда Бандитська, вокальний ансамбль Мар’янівської ЗОШ, керівник Валентин Маговкін, завідуюча клубом с. Лапківці Ніна Бойчук та депутат селищної ради, завідуючий фельдшерським пунктом Сергій Садовець, тріо викладачів мистецького закладу Чорноострівська ДМШ  концертмейстер Майя Івановська, інструментальний ансамбль мистецького закладу Чорноострівська ДМШ,  керівник Сергій Гончарук,  середня група хореографічного колективу «Забава» мистецького закладу Чорноострівська ДМШ,  керівник Інна Якубець, працівники культури Чорноострівської селищної ради, ансамбль викладачів мистецького закладу Чорноострівська музична школа.

Бажаєм вам, щоб кожне починання

Було успішно втілене в життя.

Нехай людська повага й визнання

Крокують поруч з вами в майбуття.