«Спортивна громада - міцна країна»

Дата: 07.12.2018 10:10

Фото без опису«Спортивна громада - міцна країна» - під такою назвою 6 грудня в Чорноострівському НВК пройшло спортивно-масове змагання. В заході взяло участь 4 команди: команда Чорноострівської селищної ради «Комета», команда керівників закладів освіти Чорноострівської громади «Прометей», команда  Чорноострівської районної лікарні №2 «Медікум» та команда «Адреналін» Чорноострівського ПМСД.

На початку дійства учасників змагань привітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Наталя Мала та побажала членам команд незабутніх вражень, успіхів і перемог.

Програма спортивно-масового заходу складалася з 6 етапів: презентація команди, комбінована естафета, конкурс «Ерудит», конкурс на командну спритність, конкурс «Швидкий художник» та конкурс капітанів. Учасники продемонстрували високий рівень підготовки, спритність, вправність та кмітливість. Після завершення напружених змагань з словами привітання до усіх присутніх звернувся Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь.

За підсумками конкурсних етапів місця  поділились наступним чином:

І місце – команда «Прометей»

ІІ місце – команда «Комета»

ІІІ місце – команди «Адреналін» та «Медікум»