Михайло йде, свята несе

Дата: 21.11.2018 16:23

Фото без описуАрхістратига Михайла здавна називають ангелом-охоронцем усіх християн, а українці вважають його покровителем не тільки столиці нашої держави – Києва, а й всієї України.
У народній уяві архангел Михаїл змальовується мужнім лицарем, який перемагає всі темні сили на землі. Кажуть: де б не заховався нечестивий - стріла архангела знайде його скрізь. Тому він шанований і в селах нашої громади. Його ім’ям названі храми та церкви. Ось і сьогодні громади сіл вшановували Михаїла престольними святами. Манилівка, Польові Гринівці та Захарівці сьогодні святкують Храмове свято. Особливо зворушливо його віншували в селі Захарівці Чорноострівської ОТГ. Вранці свято розпочалось святковим богослужінням у Святомихайлівській церкві. Далі свято переросло в родинне театралізоване  дійство «Ой на Михайла зимонька прийшла», яке відбулось в навчального закладу за участі фольклорного колективу, ансамблю шумових інструментів «Веселі нотки», хлопчачого гурту «Козаченьки», танцювального колективу початкових класів та солістів Захаровецької ЗОШ та народного аматорського ансамблю «Захарівчанка» СБК.