Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата: 19.11.2018 16:30

Фото без описуЗ 12 по 16 листопада 2018 року  в закладах освіти  Чорноострівської селищної ради  проходив  Тиждень  знань з основ безпеки  життєдіяльності . В наш час виховання здорового покоління, із сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні  перед освітою. Тому у школах та садочках громади  пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів та вихованців свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у дітей співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.