ХАЙ НЕ ЗГАСНЕ ВАША ВІРА В ЩЕДРІСТЬ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТИ

Дата: 05.11.2018 09:15

Фото без описуВ Чорному Острові вітали із професійним святом тих, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою мільйонів українців, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

На території Чорноострівської ОТГ працюють територіальний центр соціального обслуговування, Хмельницький обласний центр матері та дитини, обласний соціальний гуртожиток для дітей - сиріт та дітей позбавлених бать кінського піклування , селищний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Директор центру Олена Шинькова, провідний спеціаліст Людмила Римар. Також спеціаліст по соціальному захисту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Тетяна Зозуля.

З вітальним словом з нагоди професійного свята виступив Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь.

Святковий концерт працівникам подарували вихованці мистецького закладу «Чорноострівська дитяча музична школа».

Низький уклін, вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу. Надії вам і віри, натхненної праці задля розквіту України.