«Пречиста Діво Маріє дай миру нам усім»

Дата: 12.10.2018 12:41

Фото без описуО Матір Божа! Зіркою зорієш

в своє життя беззахисне, земне.

Прошу Тебе, втішальнице Маріє,

великим серцем захисти мене!

Свято Покрови прийшло в Україну з Константинополя. З часом, при будівництві святої Софії за наказом Ярослава Мудрого було виготовлено мозаїку Матері Божої Оранти, на якій Богородиця, звівши догори руки, просить благословення нашому народу. Відтоді Пресвята Богородиця стала символом і покровителькою України.

11 жовтня в концертній залі Чорноострівського професійного аграрного ліцею відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України. Всіх присутніх привітали настоятель Преображенської церкви отець  Віталій,

Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь та помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Галина Тенюх.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Героям Небесної сотні та захисникам України » та на могили наших  земляків, які полягли на полях неоголошеної війни: Олександра Пасічникика; Олександра Попова;  Ігоря Мельника;  Богдана Ліщинського;  підполковника Ярослава Костишина. Вшанували пам'ять працівники Чорноострівської селищної ради,, військовці та вдячні чорноострівчани.

В честь свят всім присутнім подарували мистецькі вітання дует бандуристів мистецького закладу Чорноострівська музична школа.

тріо викладачів, зразковий хореографічний колектив "Забава", ансамбль шумових інструментів «Кольорові нотки» Захаровецької ЗОШ,  вокальна група "Мелодія" , Евеліна Одінцова, ансамбль народних інструментів викладачів мистецького закладу Чорноострівська музична школа.

Спеціальними гостями свята були артисти мистецької  сотні «Рух до Перемоги». Керівник сотні Оксана Радушинська.

Хай мир та щастя, любов та гармонія ніколи не полишають нас.