Скарбниця мудрості

Дата: 05.10.2018 10:54

Фото без описуВ останню неділю вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек.

У цей День ми згадуємо про клопітку працю та високу місію бібліотекаря: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки. В переддень свята бібліотечні заклади Чорноострівської ОТГ втілили арт – проект «Жива бібліотека». Цього дня героями бібліотечних інсталяцій стали видатні жителі громади, історичні артефакти, витвори народного малярства та декоративно – ужиткового мистецтва, сучасні методики обслуговування читачів та інше.

Грамотою обкому працівників культури була відзначена завідуюча бібліотекою с. Миколаїв Ростислава Венгринюк, грамотами від народного депутата України – завідуючі бібліотеками с. Грузевиця Ніна Свередюк, с. Осташки Євгенія Юзвишина та с. Антонівка Людмила Міняйло.