«Знамено рідної держави над світом гордо майорить»

Дата: 28.08.2018 15:23

В Чорноострівській ОТГ пройшли заходи до Дня Прапора України -

«Знамено рідної держави над світом гордо майорить» та фестиваль громади «Буяй талантами моя Чорноострівщино» присвячені 27 річниці незалежності України

Фото без описуБагато століть відбувалося формування нашого величного та яскравого стягу - священного двоколору.  Багато поколінь захисників української землі –  проливали кров та клали на плаху історії свої голови за цей величний символ.

Наш прапор – це найдорожчий символ, за який і сьогодні найкращі сини України вийшли на Майдан, ведуть боротьбу із ворогом у зоні АТО та гинуть за свободу та незалежність нашої країни! Це і наші земляки Олександр Пасічник; Олександр Попов; Ігор Мельник;Богдан Ліщинський;

- Ярослав Костишин. Прапор  це  символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

Учасниками церемонії  підняття Державного Прапора України були представники селищної ради, старостинських округів, депутатський корпус, трудові колективи,  громадськість містечка. Вони  вшанували  пам'ять героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя меморіального Знаку «Героям України» та на могили воїнів АТО.

Для кожної держави прапор – це обличчя країни. Під цим прапором зустрічають іноземних гостей, приймають присягу військовослужбовці, працюють посольства України, його урочисто підіймають у дні слави та перемог наших олімпійців, а зараз під цим прапором наші бійці виборюють перемогу в ім’я свободи нашої української землі!

У цей святковий день почесне право підняти Державний Прапор України надається кращим вихованцям Марянівської ЗОШ.

Всіх присутніх зі святом привітав Голова Чорноострівської селищної ради  Михайло Семенович Дзісь, Кращі з кращих були нагороджені грамотами та подяками Хмельницької обласної ради та Чорноострівської селищної ради.

Далі розпочався фестиваль громади «Буяй талантами моя Чорноострівщино» до 27-ї річниці Дня Незалежності України. Аматорські колективи закладів культури громади дарували свій талант глядачам продовж трьох годин.

Переможцями фестивалю стали:

1 премія

- Валентина Павлюк Катеринівський СК.

- Дарина Пшенична Осташковецький СБК

- Виставка Осташковецького СБК та бібліотеки.

- Виставка Грузевицького СБК.

2 премія

- Ансамбль танцю «Експрессія» Грузевицького СБК.

- Ансамбль української пісні «Любисток» Педосівського СБК.

- Ангеліна Одінцова Грузевицький СБК.

- Олена Горпенко  Грузевицький СБК.

- Ансамбль української пісні «Чорноострівчанка» Чорноострівського МБК.

- Гулевич Катя учениця Чорноострівської ДМШ.

- Виставка Антонівського СБК та бібліотеки.

3 премія

- Завідуюча Лапковецького  СК Ніна Бойчук.

- Творчий колектив «Дівчата Поділля» Бережанського СК.

- Назар Гара Осташковецький СБК.

- Зразковий хореографічний колектив «Забава» Чорноострівськогї ДМШ

- Вокальна група «Мелодія» Чорноострівської ДМШ

- Вокальне тріо викладачів Чорноострівської ДМШ.

- Виставка Вовчогорянської бібліотеки.