Готовність закладів освіти Чорноострівської селищної ради до нового навчального року

Дата: 23.08.2018 12:19

Фото без описуВідповідно до розпорядження Чорноострівського селищного голови №54/2018-р від 20 липня 2018 року «Про підготовку  закладів освіти Чорноострівської селищної ради до нового 2018-2019 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період» та з метою забезпечення організованого початку 2018-2019 навчального року 21 серпня поточного року, комісією за участі представників: відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради, Держпродспоживслужби, Хмельницького міського управління ГУДСНС та Чорноострівської селищної ради, здійснено перевірку готовності до нового навчального року 10 закладів загальної середньої освіти та 9 закладів дошкільної освіти. Особлива увага приділялася готовності закладів освіти до роботи в умовах Нової української школи. В цілому, усі загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади громади відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього процесу у новому навчальному році. Працівниками закладів освіти, батьками була проведена належна робота з підготовки закладів освіти до нового навчального року.