Обласний конкурс «Лідер читання»

Дата: 20.08.2018 15:19
Кількість переглядів: 54

За ініціативи національної бібліотеки України для дітей за сприяння Міністерства культури 16 серпня відбувся районний етап конкурсу. Підвищення інтелектуального рівня і культурної компетентності дітей шляхом заохочення до систематичного читання та проведення змістовного дозвілля , популяризації найкращих надбань української та світової літератури – ось основна мета конкурсу «Лідер  читання».

Цьогоріч в конкурсі від Чорноострівської ОТГ прийняли участь читаці бібліотек сіл Осташки, Антонівка та Вовча Гора. За результатами конкурсу друге місце серед 15 учасників виборола Дарина Демидюк с. Осташки. Спеціальним призом організаторів конкурсу Хмельницькою районною бібліотекою був відзначений і наймолодший учасник конкурсу Назар Саянок с. Антонівка.