Дата: 17.07.2018 13:42

Фото без описуІ рідний наш Острів не Чорний

В душі нашій він золотий.

І хоч йому років багато

Він вічно для нас молодий.

Днями Чорний Острів та вся громада святкувала 652 річницю містечка в рамках якого проходив Перший Всеукраїнський фестиваль народного мистецтва та ремесел «Чорноострівський ярмарок» організатором якого є Чорноострівська селищна рада а проходив він під патронатом народного депутата України Сергія Лабазюка!

На фестиваль «Чорноострівський ярмарок» прибули колективи та виконавці з різних куточків України. Це народний аматорський чоловічий квартет «Жайвір» м. Ківерці. Волинська область та солісти Ківерцівського РБК  Аліна Жук,  Юлія Собуцька, Сергій Стасюк, Андрій Марченюк, Сергій Лесик. З Миколаївщини – вокальний дует «Крила душі» Воскресенської ОТГ. З Рівненської області - народний аматорський вокальний ансамбль «Мальви» с. Бабин. Керівник Лідія Ткачук. Із Полтавщини – ансамбль народної пісні «Коза Дереза» м. Полтава. Керівник Наталія Іванова. Співачка Леана Дзюбецька м. Київ. А ще колективи з Хмельниччини – народний аматорський колектив «Забава» Білогірського РБК. Керівник Олена Зубок.

Ансамбль польської пісні «Розмарін», солістка Шепетівсьського МБК Анастасія Ястрижемська, силісти Хмельницького  РБК Анна Сосновська та

Олександр Лактіонов, фольклорний гурт «З Грицьком», мистецька сотня «Гайдамаки», співак Савчук, Фольклорний гурт « Мацьковянка» Шаровецької ОТГ Керівник Олександр Заграйчук, народний аматорський вокальний ансамбль «Чорноострівчанка» Чорноострівського МБК.  Керівник Галина Швець, школа танцю «Експресія» м Хмельницький.

Відкрив фестиваль голова Чорноострівської селищної ради Михайло Семенович Дзісь. Гостей привітав народний депутат України Сергій Лабазюк та голова благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Віолета Лабазюк.

Глядачі мали змогу відвідати  «Алею  майстрів»  де проходиля виставка – продаж робіт майстрів декоративно – ужиткового мистецтва України, ярмарок промислових та продовольчих товарів від товаровиробників, екскурсії по містечку та літературно – краєзнавчому музею імені Леоніда Глібова, містечко атракціонів, дитяче свято «Країна дитячих мрій»,  квест «В пошуках панського скарбу»,  гала – концерт Всеукраїнського фестивалю народного мистецтва та ремесел «Чорноострівський ярмарок - 2018», концерт народного артиста України Віктора Павліка, молодіжну дискотеку.

Родзинкою фестивалю стало відкриття мистецького проекту «Галявина байок».

Другий день фестивалю проходив у с. Ставчинці. Місцеві жителі радо приймали творчі колективи, співали та танцювали.

В добрий час, Чорноострівський Ярмарок!

В добру путь, фестиваль!

Фото "Всеукраїнський фестиваль Чорноострівський ярмарок"