Про персональні стипендії Чорноострівської селищної ради

Дата: 09.07.2018 09:16

Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про персональні стипендії Чорноострівської селищної ради в галузі освіти для обдарованих дітей населених пунктів Чорноострівської селищної ради та ПОЛОЖЕННЯ про персональні премії Чорноострівської селищної ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Чорноострівської селищної ради  9 серпня 2018 року в сесійній залі Чорноострівської селищної ради відбудеться засідання комісії  щодо призначення премій та стипендій.

Положення додаються.

Про внесення змін в рішення сесії № 4 від 14.07.2016 р. «Про затвердження Положення про персональні премії Чорноострівської селищної ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Чорноострівської селищної ради»

Про внесення змін в рішення сесії № 3 від 14.07.2016 р. «Про затвердження Положення про персональні стипендії Чорноострівської селищної ради в галузі освіти для обдарованих дітей населених пунктів Чорноострівської селищної ради»