Випускні дошкільних навчальних закладів

Дата: 01.06.2018 15:27

Фото без опису«Летіть, пташенята, в доросле життя,

де є на шляху перешкоди,

хай буде щитом вам батьківська рука.

Щасливої вам дороги!»

Дитячий садок - це не просто те місце, де ваша дитина отримує перші ази дошкільного виховання. Це одна із сторінок в біографії дитини, її можливість відчути себе особистістю і проявити себе в колективі, а також навчитися не тільки читати і писати, а й дружити.

З 29 травня по 01 червня  2018 року у закладах дошкільної освіти Чорноострівської селищної ради проводилися випускні ранки, що стали яскравою сторінкою у літописі громади. У ці дні із затишних гніздечок «вилетіли» 110 дошкільнят.

Із словами вітання до малюків зверталися Чорноострівський селищний голова та представники виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради, які вручили випускникам солодкі подаруночки.

Пісні присвячені садочку, батькам, вихователям та завідувачам у виконанні маленьких випускників звучали особливо зворушливо. Дітки розповідали вірші і танцювали. Варті уваги були композиції, присвячені професіям випускників, де кожен віршик про професію відповідав характеру дітей. Отже, серед випускників підростають майбутні:  детективи, моделі,  педагоги, артисти, космонавти і бізнесмени…

Дякуємо педагогічним працівникам за гарну підготовку та проведення свят, а батькам - за активну участь у їх організації та плідну співпрацю. Бажаємо нашим випускникам-2018 н.р  міцного здоров'я, успіхів у школі та миру!

Та як би не поверталась наша доля, ми повинні пам’ятати, що діти – наша радість, наша надія, наше життя.

Ми бажаємо, щоб з вами

Всім ставало веселіше,