Урочиста зустріч військовослужбовців з районів проведення АТО

Дата: 01.06.2018 12:49

Фото без описуЗа наказом командира військової частини А3013 № 176 від 05.09.2017 року до військової частини А2900 м. Житомир у розпорядження командувача високомобільних десантних військ ЗС України для виконання службових (бойових) завдань у районах проведення АТО до окремого розпорядження було відряджено:

• прапорщика Юрчика В.В., техніка пожежної роти;
  • старшого сержанта Антонюка К.С. головного сержанта командира відділення автомобільного взводу роти забезпечення живучості;
  • сержанта Шмигельського О.О., начальника радіорелейної станції групи рухомих засобів зв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла;
  • сержанта Мурого С.А., командира відділення взводу забезпечення живучості роти забезпечення живучості;
  • солдата Савчука Д.В., навідника зенітного артилерійського взводу;
  • солдата Батовського В.У., пожежного пожежної роти;
  • солдата Смерегу I.A., водія автомобільного взводу роти забезпечення живучості;
  • солдата Терьохіна М.Ю., водія зенітного артилерійського взводу;
  • солдата Клімцова Д.Є., водія пожежної роти.

З листопада 2017 року по травень 2018 військовослужбовці частини виконували бойові завдання, на території Донецької області у складі 95-тої окремої десантно-штурмової бригади. Сьогодні усі військовослужбовці повернулись в частину.

Чорноострівська громада щиро дякує військовослужбовцям за сумлінну та зразкову службу, самовіддане та добросовісне, виконання Конституційного обов’язку. Та за те що ви повернулись до дому здоровими та неушкодженими.