«Загартовані волею»

Дата: 24.05.2018 15:08

Фото без описуДень Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

В цей день в селі Захарівці віддулось публіцистично-мистецьке дійство «Загартовані волею». В будинку культури зібралися жителі, які в ці нелегкі для України дні, коли йде неоголошена війна з російським агресором, стали волонтерами. Перед присутніми виступила голова громадської організації української асоціації інвалідів АТО Наталія Рибцова, яка розповіла про героїзм воїнів, зокрема про командира Рибцова Андрія (Балу) та бійців його бригади. Хвилюючим моментом стала демонстрація документального фільму про воєнні будні. Окрасою свята стали мистецькі виступи колективів Хмельницького центру «Вереран», народного аматорського фольклорного гурту «Захарівчанка» та колективів Захаровецької ЗОШ. Ми, українці, зобов’язані пам’ятати багатьох тих, хто віддав життя за Україну. Маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння в ім’я Вітчизни.

Слава Україні! Героям слава!