Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Чорноострівської селищної ради

Дата: 18.05.2018 11:14

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Чорноострівська селищна рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно (з 8.30 до 17.15, перерва з 13.00 до 13.30, крім вихідних) у виконкомі Чорноострівської селищної ради, на дошці оголошень Чорноострівької селищної ради за адресою смт. Чорний Острів, вул. Незалежності, 13, а також на сайті Чорноосрівської селищної  ради.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Чорноострівської селищної ради прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

Зміст проекту:

Проект рішення Чорноострівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Адреса розробника:

Чорноострівська селищна рада, вул. Незалежності, 13, смт. Чорний Острів Хмельницького району Хмельницької  області, тел. (0382)62-22-89;  http://chornoostrivska.gromada.org.ua/

Спосіб оприлюднення:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу з положеннями та ставками місцевих податків і зборів на території населених пунктів Чорноострівської об’єднаної територіальної громади відповідно до вищевказаного проекту рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні селищної ради та на офіційному сайті Чорноострівської селищної  ради (http://chornoostrivska.gromada.org.ua/ ).

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово.

Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішення Чорноострівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів  на 2019 рік».

2.Аналіз регуляторного впливу.

ПРОЕКТ Про втановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік

ПРОЕКТ Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»