«Чорноострівська громада сьогодні вишивана»

Дата: 18.05.2018 11:02

Фото без опису17 травня в смт. Чорний Острів пройшли заходи до Дня вишиванки та Дня Європи «Україна моя вишивана».

Вже з самого ранку Чорний Острів був забарвлений в різні кольори вишиванок. Жителі, працівники установ та закладів, студенти та учні прийняли активну участь у флеш-мобі «Одягни сьогодні вишиванку».

Актуальною стала акція в соціальних мережах фейсбук та інстаграм «Моя вишиванка». Музей ім. Л. Глібова запрошував на музейні гостини до Міжнародного Дня музеїв.

На центральній площі смт. Чорний Острів розгорнулась виставка старовинних рушників та сорочок «Вишивані рукотвори Чорноострівщини». Урочистості відкрив Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь. Всіх присутніх з Вознесінням Господнім привітав митрополит Хмельницький і Камянець-Подільський Антоній Махота.

Яскравою кульмінацією свята став концерт «OPEN AIR» «Наш вишиваний диво цвіт талантів» вихованців Чорноострівської ДМШ та танцювальний флеш-моб «Вишиванка – наш український генокод» за участі дитячих садочків та навчальних закладів с. Марянівка та смт. Чорний Острів. Пісні і танці, ігрові програми та активні руханки. В цей день працівники закладів культури були особливо піднесені бо в рамках свята 14 закладам культури Чорноострівської ОТГ була вручена звукопідсилювальна апаратура.

В Хмельницькій центральній районній бібліотеці відкрилась виставка «Чарівна краса вишиванки» відбулись зустріч та майстер-клас з подільською майстринею вишиваних картин, заслуженим майстром народної творчості України Ніною Гончарук «Благословенна даром золотим», челендж «А я іду по світу у вишиванці» та акція «Подарунок за вишиванку».

В цей день навіть Л. Глібов одягнув вишиванку.

Фото «Чорноострівська громада сьогодні вишивана»