Справжній лицар України

Дата: 14.05.2018 10:30

Фото без описуТри роки тому обірвалося серце справжнього героя нашої держави – лейтенанта ЗС України Богдана Вікторовича Ліщинського, позивний «Звєрь». Загинув у результаті кульового поранення в груди поблизу села Водяне під м.  Донецьк. Уроженець села Мартинівка Хмельницького району Хмельницької області (22 червня 1992 року – 11 травня 2015 року). Указом президента України був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня «за мужність, самовідданість та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» (посмертно) Чорноострівська громада висловлює співчуття рідним і близьким та довго пам’ятатиме героїчний подвиг справжнього лицаря України.