«Великоднє диво писанки»

Дата: 12.04.2018 12:22

Фото без описуХристос Воскрес, Велично дзвін

Воскреслий пролунав.

Це честь Тому і наш поклін,

Хто смертю смерть поправ.

Весна – найпрекрасніша пора року. Саме в цю квітучу пору року оживає природа – земля одягається в зелені шати, розквітають сади, повертаються із далеких країв птахи, яких діти зустрічають обрядовим печивом «жайворонками».

Чи є у світі прекрасніше і радісніше за Великодній світанок? Кожне серце сповнюється любов’ю і вірою, коли на землю сходить цей святковий ранок, який сповіщає усім, що Спаситель світу - Живий.

Дзвони над містами і селами не дзвенять, а виспівують на весь хрещатий світ: «Христос Воскрес!»,  «Воістину Воскрес»! І чує земля, що радість та тішиться у весняному розмаї разом із людьми.

Тому-то вся Україна, її природа, і краса, кожна людина і ясна весна славлять воскреслого Ісуса Христа.

Цими святковими днями жителі та гості села Бережанка мали можливість  долучитися до театралізованого народного свята «Великоднє диво писанки».  Всіх присутніх привітав настоятель храму святого Миколая Чудотворця української православної церкви Київського патріархату  отець Андрій та Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь.

В святковому дійстві прийняли участь мистецькі колективи Чорноострівської ОТГ та гості з Війтовецької та Наркевицької ОТГ.

В рамках свята проходили конкурси на кращу пасхальну локацію, великодній кошик та писанку. Переможцями стали: колектив Захаровецької ЗОШ, народний аматорський вокальний ансамбль «Чорноострівчанка», Борисова Вікторія учениця Бережанської ЗОШ та Маговкіна Марія учениця Мар’янівської ЗОШ.

Дай Боже всім у Великодні дні,

Життя у злагоді й достатку!

Любові Вам, надії, сил і віри!