Весняний призов 2018

Дата: 11.04.2018 11:06

Фото без описуСьогодні, 11 квітня 2018 року, чотирьох юнаків населених пунктів Чорноострівської громади урочисто проводжали до лав Збройних Сил України на строкову службу. Це: Малий Сергій Русланович (с. Бережанка), Язвінський Денис Михайлович (с. Мартинівка), Ліщинський Микола Миколайович (с. Мартинівка), Сельський Артем Петрович (с. Мартинівка).

Чорноострівська громада засвідчує свою повагу до вибору юнаків стати військовослужбовцями, які починають строкову службу у Збройних Силах України.

Дана подія – хвилююча і водночас урочиста мить для хлопців-призовників, а для батьків – це подія, що викликає почуття гордості за своїх синів.

Сьогодні їм довірено найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі у ці тривожні та нелегкі часи. Нашій Батьківщині потрібен надійний захист і надійний тил, тому бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно і благородно.

Незабаром вони вирушать у військову частину, туди, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації. Це перше найважче випробування у їхньому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємодопомоги.

Чорноострівська громада бажає призовникам мужності, витримки, повернутися живими та здоровими до рідної домівки, щоб у щоденному армійському житті оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку.

З повагою Чорноострівський селищний голова М.С.Дзісь,

виконавчий комітет та Чорноострівська селищна рада,

мешканці громади