Чорноострівська громада дружня до людей

Дата: 13.12.2017 15:41

В рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування в приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати провів Форум регіонального розвитку «Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій». Свої досягнення та інновації в розвитку інфраструктури представила і Чорноострівська ОТГ .

Були широко представлені проекти з капітального ремонту вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій, капітальні та поточні ремонти доріг та тротуарів,будівництво свердловин та зовнішніх мереж водопостачання, придбання бібліотеки в с. Вовча Гора та пам’ятки архітектури Ратуші та заїзного двору, заходи з енергозбереження, придбання техніки та обладнання для комунальних закладів та соціальна політика громади.

Учасники форуму прийняли участь в дискусіях: Розумна економіка Хмельниччини, Розумна освіта, Розумний простір, Розумний розвиток людського потенціалу.