Жителі Грузевиці святкували День села та День захисників України!

Дата: 19.10.2017 15:26

Фото без опису14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці жителі Грузевиці святкували День села та День захисників України!

До свята готувалися і дорослі, і діти. Було створено чудову виставку умільців села «Світ рукотворного дива», виставку дитячих малюнків «Село моє, дитинства мого казка» презентацію «Гордість нашого села»

З дарунками на свято завітали почесні гості: перший заступник голови Чорноострівської селищної ради – С. В. Мельник, Голова Хмельницької районної Ради – Ю.В.Мельник, Депутат Верховної Ради – С.П. Лабазюк, депутат районної Ради – В.І. Бліндар, полковник військової частини А 3013 М.М. Сандул , старости сіл громади.

Чудовою концертною програмою потішили всіх сільські аматори: хоровий колектив «Перлина», фольклорний народний аматорський колектив «Берегиня», хореографічні колективи «Експресія» та «Сонцецвіт», танцювальний дует «Успіх» , а також сольні номери Одінцової Б. Горпенко О. Лачової В. Вшанували на святі героїв АТО, військовослужбовців в/ч , воїнів – інтернаціоналістів , чорнобильців, ветерана другої святової війни, іменинників дня, «золотих» ювілярів подружнього життя , старожилів села, найкращого читача сільської бібліотеки, футбольну команду. Сподобався усім і «Парад Грузевицьких близнят» і вітання від казкових героїв наймолодшим жителям села. Чудовими музичними дарунками порадували всіх артисти РБК, та дует братів Гжегожевських. По закінченні концерту староста села – Люба Михайлівна Петрів подякувала спонсорам та всім , хто долучився до організації свята.

Ще довго не змовкала музика над Грузевицею. Гості та жителі села смакували запашну кашу, рибну юшку, гарячий чай, а також інші смаколики. Для сотні сельчан було організовано виграшну лотерею з різними подарунками для домашнього господарства, а також поросятка, козу і барана. Танцювальною програмою завершилося гуляння та вдячні грузевичани ще довго будуть згадувати прекрасне свято «маленької батьківщини».