«Христос Хрещається в річці Йордані»

Дата: 19.01.2018 15:23

Сьогодні Свято Водохреща, яке також називають Богоявленням.

Коли Ісусу Христу сповнилося тридцять років, він  прийшов з міста Назарета до пророка хреститись. Іоанн Хреститель знав, що Христос ніколи не робив гріхів і саме він є Спасителем. Тому він став утримувати його: «Мені треба від Тебе хреститись, а не Тобі від мене».

З тих пір і до наших часів у пам'ять про хрещення Ісуса Христа 19 січня ми святкуємо Водохреща. У церкві, а також на річці чи на озері після молитви віруючих Бог освячує воду, як колись освятив її Ісус.

Свята вода, якщо з вірою прийняти її, допомагає хворим і здоровим, дає сили та зціляє від хвороб. Сьогодні всі бажаючі могли здійснити цей священний ритуал на шкільному ставку. Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради облаштував місце для водного хрещення. Всі бажаючі частувались гарячим чаєм та бульйоном.

Хрещення - це дуже важливий день у житті. Людина немовби знову народжується на світ. Людська душа отримує від Бога благодать, силу творити добро і стає ближчою до Бога. Після хрещення в людини починається нове життя. Бог допомагає їй у всіх добрих справах.