Моє село в буянні фарб святкових

Дата: 26.10.2017 15:14

Фото без описуТак кортить душею прихилитись,

Очима обійняти все довкіл.

І серцем спраглим із тобою злитись,

Рідне село – найкраще із всіх сіл.

В цей день  настрій жителів села Педоси Чорноострівської ОТГ був надзвичайно святковим.  Здавалося, що місцевий будинок культури не зможе вмістити всіх бажаючих потрапити на свято.

Односельчан привітав староста села Валерій Цілінський, начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Чорноострівської селищної ради Наталія Мала, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Галина Тенюх та багато інших гостей.

В цей день зі сцени піснею і хорошим словом величали  родини, які в мирі і злагоді живуть більше 60 років. Це родина Горецьких. В цей день вітали й найменшого жителя села Захарчика Іваницького.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на фронтах воєн та односельчан, які розбудовували село. Старожилів і багатодітні сімї, іменинників жовтня та молоді пари  вітали аматори піснею та запальними мелодіями .

Відгриміло, відшуміло мистецькими барвами свято, залишивши спомин та надію про майбутню зустріч на святі села.