«Віфлеємська зоря»

Дата: 19.01.2018 15:01

Минуло більше двох тисяч років, а ми знову з вуст в уста передаємо цю радісну звістку.

Ісус, Предвічний Бог, Який прийшов у світ «нашого ради спасіння», знову шукає притулку. Дві тисячі років він стукає в людські серця. У твоє серце! Почуй цей поклик, очисти серце від скверни, прибери його, як прибираєш домівку, і як найжаданішого гостя впусти в нього Божу Дитину.

Саме в такі Дні ми прославляємо Ісуса колядками, щедрівками та віншуваннями. Вперше цими днями в смт. Чорний Острів відбувся фестивалю конкурсу народних обрядів, вертепів та обрядової кухні «Віфлеємська зоря» в якому приймали участь творчі колективи Чорноострівської ОТГ.

Всіх присутніх привітав Чорноострівський селищний  голова Михайло Дзісь та настоятелі храму святого Андрія Первозванного української греко-католицької церкви отець Роман і римо – католицького костелу Внебовзяття пресвятої Діви-Марії отець Віктор.

Фестиваль був конкурсним тому  третю премію отримали: колектив «Співаночка» Бережанської ЗОШ, колектив «Різдвяні дзвіночки» Мар’янівської ЗОШ, народний аматорський вокальний ансамбль  «Чорноострівчанка» МБК; другі премії – творчий колектив Антонівського СБК, творчий колектив Чорноострівського НВК. Дитячий фольклорний колектив «Первоцвіт» Захаровецької ЗОШ. Перші премії вибороли творчий колектив учнів та викладачів Чорноострівської ДМШ та народний фольклорний колектив «Мальви» Осташковецького БК. Володарями гран-прі став  фольклорний дитячий колектив «Перлинка» Грузевицької ЗОШ  та «Берегиня» Грузевицького СБК.

Спеціальні подяки учасників фестивалю були вручені творчим колективам: «Любисток» Педосівського старостинського  округу, фольклорному колективу Рідкодубського старостинського округу, творчому колективу Миколаївського навчального закладу та Хмельницькій центральній районній бібліотеці.

Фотоальбом "Віфлеємська зоря"