ПОЛОЖЕННЯ про відкритий конкурс читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Дата: 28.12.2017 14:01

про відкритий конкурс читців та театральних колективів

ім. Леоніда Івановича Глібова

«Дух генія вита Подільським краєм»

(29 березня 2018 року)

Організатори

• Чорноострівська селищна рада;
  • Відділ освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради ОТГ;

За підтримки Громадської організації «Інститут соціокультурного розвитку» (ГО «ІСКРа»)

Мета і завдання фестивалю

Відкритий конкурс читців та театральних колективів, образотворчого і прикладного мистецтва «Дух генія вита Подільським краєм» присвячений видатному байкареві Леоніду Глібову, який певний період проживав в містечку Чорний Острів, проводиться з метою популяризації кращих надбань української літератури, популяризації творів відомого байкаря, подальшого розвитку художнього слова, театрального, образотворчого та прикладного мистецтва, підтримки талановитої творчої молоді, створення умов для її самореалізації, пошуку молодих талантів.

1. На конкурс запрошуються учасники художньої самодіяльності, учнівська молодь, студенти вищих та середніх учбових закладів (неповнолітні обов'язково мають супроводжуватись дорослими).
  1. Конкурсна програма читців складається з двох творів: 1). твір - Л. І. Глібова; 2). твір, обраний за власним уподобанням (можуть бути твори зарубіжних авторів, які виконуються українською мовою). Тривалість конкурсної програми не більше 8 хвилин.
  1. Конкурсна програма учасників театральних формацій складається з інсценізації твору Л. Глібова. Тривалість виступу до 10 хвилин.
  1. Учасники номінації образотворчого та прикладного мистецтва представляють 2 твори, які виконані в довільних техніках та ілюструють сюжети творів Л. Глібова.
  2. Порядок виступу визначається під час реєстрації.
  3. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами, грамотами, пам'ятними подарунками.

Місце і час проведення конкурсу

Конкурс проводиться 29 березня 2018 року в смт. Чорний Острів Хмельницького району Хмельницької області. Чорноострівський НВК провулок Вовчогоранський 1

Заїзд та реєстрація учасників з 9.00 до 11.00. Відкриття свята та конкурсної програми 11.00.

Заявку на участь у конкурсі просимо надіслати до 1 березня 2018 року (форма заявки додається) на адресу: 31310, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт Чорний Острів, вул. Незалежності, буд. 13 E-mail: belevancev@i.ua та копія на chootg@i.ua з поміткою "відкритийий конкурс ім. Леоніда Глібова».

1. Кількість учасників необмежена. Вік учасників від 9 до 35 років:
  • молодша вікова категорія – від 9 до 12 років;
  • середня вікова категорія – від 13 до 16 років;
  • старша вікова категорія – від 17 до 35 років.
  1. Фінансування здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників, організацій, меценатів, інших джерел, не заборонених чинним Законодавством. Благодійний внесок становить 100.00 грн. з учасника.
  2. Витрати на проїзд та харчування учасників конкурсу здійснюється за рахунок організацій, що відряджають, за рахунок спонсорів, за власний рахунок.

А Н К Е Т А - З А Я В К А учасника конкурсу ім. Леоніда Глібова (29 березня 2018 р.)