З НОВИМ 2018 РОКОМ!!!

Дата: 28.12.2017 12:51

Дорогі чорноострівчани та мешканці сіл нашої громади!

Вітаю всіх з наступаючим новим 2018 роком – роком великих сподівань, надій та звершень. Яким він буде багато в чому залежить від кожного з нас, від того, як ми будемо працювати, які здійснювати вчинки заради людей нашої громади та України загалом.

Рік, що минає був для Чорноострівської об’єднаної територіальної громади різним. Але всі події переживались  нами разом, адже ми одна велика, міцна і дружна родина. Спільно нам під силу подолати будь-які труднощі, вирішити будь-які проблеми.

У новому році бажаю всім, в першу чергу, злагоди і миру на нашій землі, міцного здоров’я, добробуту, родинного тепла і затишку. Нехай рік, що наступає, буде обов’язково багатим на позитивні та приємні події, на високі врожаї і здобутки, на здійснення найзаповітніших мрій, на значні та ефективні перетворення в нашому суспільстві та громаді.

Хай новорічні свята будуть веселими і щасливими: з подарунками, сміхом, вірними друзями, веселими забавами.

З Новим Роком та Різдвом Христовим !!!

З повагою Михайло Дзісь,

Чорноострівський селищний голова