Не міліє культури криниця

Дата: 10.10.2017 12:47

Мальовнича Полтавщина,  здавна є центром духовності України, осередком культурно – мистецького життя бо саме тут народився великий геній української літератури Г. Сковорода, славетний син народу та унікальний знавець та популяризатор звичаїв та обрядів М. Гололь. Це батьківщина залюблених в Україну П. Майбороди та Н. Кириченко.

Саме тут відбулась Всеукраїнська нарада керівників центрів народної творчості «Діяльність клубних закладів по збереженню традиційної культури».

На нараду був запрошений спеціаліст з питань культури, національностей, релігій та туризму відділу освіти, культури, молоді та спорту Чорноострівської селищної ради ОТГ заслужений діяч мистецтв України Анатолій Бєлєванцев. Учасникам Всеукраїнської наради було презентованоісторичну, культурну та мистецьку палітру Чорноострівської ОТГ, її туристичну привабливість та перспективи розвитку закладів культури громади.