Концерт «Жінко, ти завжди велична»

Дата: 13.03.2017 12:11

З першими теплими подихами весни приходить до нас прекрасне свято – Міжнародний жіночий день! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками.

Тому саме для них 07 березня у приміщенні Будинку культури в селі Рідкодуби організували концерт «Жінко, ти завжди велична».

Участь у заході взяли: голова  Чорноострівської селищної ради Михайло Дзісь, перший заступник голови Чорноострівської селищної ради Світлана Мельник, старости сіл Чорноострівської ОТГ, жителі сіл Рідкодуби, Лапківці, Чорний Острів та інші запрошені.

Усіх присутніх привітали із святом та побажали здоров’я, наснаги, родинного щастя та мирного неба. Із своїми сердечними привітаннями звернулися учні Чорноострівської ДМШ, Бережанської ЗОШ І-ІІ ст. та  учні Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ступенів, які  виконували пісні, танцювали, грали на музичних інструментах.