31 річниця аварії на ЧАЕС

Дата: 27.04.2017 11:11

Тридцять один рік минув відтоді, як сталась найбільша трагедія України – вибух на Чорнобильській АЕС. Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. В день річниці аварії на ЧАЕС у Мар’янівській ЗОШ відбувся виховний захід «Чорнобильські дзвони». На зустріч були запрошені учасники ліквідації аварії на ЧАЕС та вдови загиблих ліквідаторів. Хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів, яких спопелив вогонь Чорнобиля. Сорока Василь Іванович, розповів присутнім про ту жахливу частину свого життя, яку присвятив ліквідації аварії.

Кожна людина має глибоко замислитися над своїм власним ставленням до природи, до рідної землі. Обов’язок кожного з нас – добре пам’ятати, що Україна – одна, і треба її берегти. Треба жити в єдності з природою, берегти і примножувати її багатства.