«Серце, віддане людям»

Дата: 06.11.2017 10:53

Фото без описуЗа щоденними турботами, невідкладними справами, постійною напругою та щирим бажанням не полишити кожну людину без уваги, обійняти її всім серцем, вникнути в проблему і обов’язково вирішити її навіть ціною власного часу, здоров’я, сім’ї. Кожний день працівника соціальної сфери – це боротьба, боротьба за людину. А свята залишаються десь за обрієм роботи. Тому 3 листопада в приміщенні Чорноострівської ДМШ відбулись урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.  Нам дуже приємно, що саме ряд соціальних установ, а саме Чорноострівський територіальний  центр соціального обслуговування населення. директор  Зінаїда Бандирська;  Чорноострівський селищний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, директор  Олена Шинькова,  державний заклад «Хмельницький обласний соціальний центр матері і дитини» директор Любов Кисіль; державний заклад «Хмельницький обласний соціальний гуртожиток для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування». директор Віра Данилюк  докладають  великої праці по обслуговуванню саме жителів Чорноострівської територіальної громади. Тому всіх присутніх привітала перший заступник голови Чорноострівської селищної ради Світлана Мельник, директор обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді ОДА Тетяну Власюк.

Чудові мистецьки троянду в святковий букет  подарували:  аматорський фольклорний гурт «Чорноострівчанка»  територіального центру соціального обслуговування. Керівники: Інна Якубець Галина Швець, вихованці Чорноострівської ДМШ: зразковий хореографічний колектив «Забава» Чорноострівської ДМШ, керівник Ольга  Якубець,  дует  бандуристів у складі Гулевич Катеринита і Лозиченко Анни, учениці 2-го класу Даші Литвинюк, Катерина Гулевич, концертмейстер В’ячеслав  Суханюк, Бойчук Евеліна , Анастасія Капустянська, вокальна група «Мелодія», керівник Альона  Шупарська .

Всі квіти вам до ніг за Вашу працю,

Всі почесті, що лише можуть бути.

Могутності краси і шати осені,

Буяння ніжне і духмяне рути.