Шановні керівники лісогосподарських та сільськогосподарських підприємств, власники та орендарі водних об’єктів нашої громади!

Дата: 25.04.2017 10:30

В зв’язку із святкуванням травневих свят, в тому числі відвідування населенням місць відпочинку в парках, лісових масивах та біля водойм, зростає ризик травмування людей та виникнення пожеж.

З метою недопущення виникнення осередків пожеж та несанкціонованого поводження з вогнем з боку місцевих мешканців, запобіганню нещасних випадків під час купання у водоймах,  охорони життя та здоров’я людей на території Чорноострівської селищної ради протягом  травневих свят необхідно:

- керівникам  лісогосподарських та сільськогосподарських підприємств створити безпечні умови в місцях відпочинку громадян та на період свят організувати патрулювання пожежонебезпечних ділянок лісових масивів;

-  власникам та орендарям водоймищ  розробити заходи з контролю за відпочинком громадян біля водойм, підготовки рятувальних постів та забезпечення їх необхідними засобами рятування;

- інформацію про виникнення надзвичайних ситуацій і подій на  території громади  надавати  негайно в Чорноострівську пожежну частину за   телефоном 62- 21- 64 та за номером 101.

Категорично забороняється спалювання побутового сміття, стихійних сміттєзвалищ, пожнивних залишків на сільськогосподарських угіддях, торішнього очерету поблизу водойм та болотистої місцевості, розведення вогнищ поблизу лісосмуг, які прилягають до території військової частини А3013.

Виконком Чорноострівської селищної ради